Vyjádření klientů

Václav Vondra

Václav Vondra - Čajovna 82 vůní, Liberec

Do BENEFIT Programu jsme s čajovnou zapojeni od roku 2007 a od počátku byla spolupráce s firmou Compedium velmi dobrá. Cením si faktu, že je firma otevřena dohodě, vnímá potřeby klientů a do ničeho je netlačí. Společnost vždy dodržela, co její zástupce slíbil, což přiznejme si, bývá slabým místem rozvíjejích se projektů. Zpětně si uvědomuji, že Compedium bylo vždy velmi přesné v odhadu vývoje trhu a realistické ve svých plánech. Líbí se mi ta zdravá kombinace ambicí a realistického uvažování, s níž program postupně budují.
Ve chvíli, kdy Compedium přišlo s nabídkou, abychom akceptovali kromě benefit karty i karty Opuscard a Citycard, ani okamžik jsme naváhali, protože nám se účas v programu vyplácí.

 

Alena Kortanová - Kortan Glass, Železný Brod

Naše firma je z velké části závislá na cestovním ruchu a přílivu turistů, proto již několik let spolupracujeme s firmou Compedium, která nám pomáhá s propagací. Celoročně distribuuje letáčky naší prodejny korálků s předváděním výroby v systému TOP 50 a mimo to spolupracujeme i při sezónních projektech, jako jsou např. Zimní sklářské pátky v Železném Brodě. TOP 50 považuji z skvělý projekt. Využíváme jej už čtvrtou sezónu. Mnohokrát jsem se totiž přesvědčila, že distribuce funguje výborně a že si z rozšířením našich letáčků po regionu nemusím dělat starosti.

Společnost Compedium, mne opakovaně přesvědčila o tom, že má upřímný zájem na rozvoji cestovního ruchu v Libereckém kraji a že úzkostlivě dbá na spokojenost svých partnerů.
Firmu Compedium jsem doporučila již několika svým obchodním partnerům a pokud vím, i oni jsou s touto spoluprací spokojeni.

 

Hynek Dvořák - agentura Yellow Point

Slevy firma Yellow Point využívá v rámci marketingu svých aktivit pro širokou veřejnost již delší čas a proto jsme nabídku na zapojení do BENEFIT Programu přijali jako dálší z možností, jak získat další klienty. Na BENEFIT Programu oceňujeme především to, že nespoléhá jen na obvyklé distribuční kanály a že hledá další a další možnosti, jak oslovit potenciální klienty. Jde o systém, který se nám jednoznačně vyplácí.

Distribuce letáčků v rámci programu TOP 50 je výborná služba, která nám šetří mnoho starostí. V rámci svého hlavního působiště (Špindlerova Mlýna) si své propagační materiály rozvážíme sami, ale distribuce v rámci širokého regionu (jaký zasahuje program TOP 50) je pro nás skvělým doplňkem, který podstatně rozšiřuje dosah naší propagace.