Nové stránky pro Jizerky

15.08.2010 15:26

Nový společný internetový projekt - portál www.jizerske-hory-ubytovani.eu spustili společnost Compedium a SPOT - Sdružení pro podporu turistiky. Stránky byly spuštěny právě v tuto dobu, aby ještě před zimou stihly projít obdobím, kdy internetové vyhledávače shromažďují nová data před tím než je nabídnou do zveřejňovaných výsledků vyhledávání. Autoři věří, že nové stránky budou na vyhledávačích velmi dobře viditelné již v souvislosti s velkou cyklistickou událostí jizerskohorského podzimu - Nova Author Cupem 2010. Proto jedna z prvních sekcí, která zde byla vytvořena referuje o této akci a nabízí zájemcům přehled ubytování.

Stránky vznikly také proto, aby kvalitní a aktivní formou propagovali subjekty zařazené do Regionální certifikace ubytovacích zařízení Libereckého kraje.

V průběhu podzimu budou do stránek postupně přidány sekce: Sport (sportovní zařízení včetně sjezdovek), Zajímavosti a cíle, Kultura a zábava a Turistika. Ve vývoji je také modul počasí Jizerské hory a přehled počasí pro jednotlivá střediska Jizerských hor.

Zpět