Základní informace o Compedium

Compedium, s.r.o. funguje od roku 2005. Původním zaměřením společnosti byla agenda regionální agentury pro rozvoj cestovního ruchu. Compedium provozuje turistický portál www.severnicechy.info a ve spolupráci s partnery spravuje řadu dalších regionálních stránek určených pro turisty včetně krajského turistického portálu www.liberecky-kraj.cz. Více se o jednotlivých projektech dočtete v sekci reference. V současnosti také společnost rozvíjí program zákaznických a slevových karet nazvaný BENEFIT Program, který se již neomezuje jen na oblast cestování a volného času a je zajímavý prakticky pro každý obor a typ služby.

Produkty užitečné pro firmy (obchody, služby) zaměřené na populaci Libereckého kraje jsou popsány v sekci Produkty - věrnostní.

Aktivity společnosti Compedium směřující k podpoře cestovního ruchu najdete v sekci Produkty - turistické.

 Zajímají-li Vás názory našich klientů nahlédněte na stránku Vyjádření klientů.

Klienti společnosti Compedium

Jak v oblasti cestovního ruchu, tak v otázce nástrojů pro budování vztahů se zákazníky se soustředíme na oblast severovýchodních Čech  - našimi klienty jsou provozovatelé ubytování a služeb v regionech Jizerské hory, Krkonoše, Český ráj, Lužické hory, Máchův kraj, Frýdlantsko, Šluknovsko a České Švýcarsko. Tito využívají především možnosti velmi efektivní a účinné inzerce svých služeb na portále SEVERNÍ ČECHY . INFO (www.severnicechy.info) a na dalších námi spravovaných stránkách a pak i možnost zapojit se do slevového systému BENEFIT Program.

Vedle komerčních subjektů, spolupracujeme i s celou řadou kulturních zařízení (muzea, hrady, zámky, kulturní střediska) a samozřejmě s obcemi a městy, které usilují o svou propagaci směrem potenciálním návštěvníkům. Tito partneři využívají možnosti prezentace na námi spravovaných portálech a v kulturním kalendáři, který je jejich součástí a dále program distribuce propagačních materiálů - TOP 50.

S tématem zákaznických věrnostních karet (BENEFIT Program) se obracíme především na firmy oslovující lidi žijící v Libereckém kraji, především pak v Liberci, Jablonci nad Nisou a České Lípě.